TOTO video pochopia iba mamy dcér! Spoznávate sa v ňom?

doma_s_troma
Katarína Beňová
Zdroj: Instagram/doma_s_troma
2023-12-16 11:00:00 |

Kým muži väčšinou túžia po synovi, s ktorým by mohli majstrovať, športovať a učiť ho rôzne šibalstvá, ženy si zase predstavujú, ako parádia svoju princezničku. V praxi to však často vyzerá aj tak, ako vo videu slovenskej blogerky Kataríny Beňovej.

Katarína Beňová je maminou troch detí, čo značí, že má o zábavu vždy postarané, aj keby nechcela. K spokojnému životu a zvládaniu rôznych situácii jej určite pomáha humor, ktorým baví i ľudí na sociálnych sieťach.

Katka vtipným spôsobom ukazuje veci všedného dňa, v ktorých sa vždy nájde kopec rodičov. A keďže má doma jedného syna a dve dcéry, veľmi dobre vie, čo so sebou prináša výchova chlapcov a čo dievčat.

,,Mamy dcér vedia… večne hľadajúca sa gumička,” napísala blogerka k videu. V ňom svojej 6-ročnej slečne robí cop, pri čom zistí, že jej, samozrejme, ako vždy, chýba gumička. Baby spolu prejdú celý dom, až napokon mamina zistí, že gumičku má vlastne na ruke. 

,,Tak toto pri 3 chlapcoch nepoznám,” zasmiala sa v komentároch Katkina sledovateľka. Zato mamy dcér jednoznačne súhlasili.


 


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/doma_s_troma

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia