Striptér Michal pracuje ako CHLAPSKÝ VZOR na prenájom: Prezradil, aké SLUŽBY ženy najčastejšie využívajú

Striptér Michal pracuje ako
Michal Wolf
Zdroj: Facebook/Michal Wolf
2023-09-15 19:00:00 |

Mnohé slobodné mamičky to nemajú jednoduché z dôvodu, že ich deťom chýba pri výchove mužský vzor. Niektoré to nahrádzajú starým otcom, bratom alebo iným chlapom z rodiny, no nie všetky ženy majú takú príležitosť. Existuje aj možnosť prenajať si chlapský vzor, aby strávil nejaký čas s deťmi. Ako sa k tomu Michal dostal?

Michal Wolf už 10 rokov pracuje ako striptér. To ale nie je jeho jediná práca, ktorú vykonáva. Už 5 rokov pracuje aj ako chlapský vzor a svoje služby ponúka napríklad slobodným mamičkám. Aj keď ide o netradičné zamestnanie, dozvedá sa o ňom čoraz viac žien, ktoré nemajú problém využiť jeho spoločnosť. 

Prečo sa k niečomu takémuto odhodlal? "Počas tréningov a stavby vonkajších cvičísk som si všimol, že prirodzene priťahujem pozornosť detí, či už keď držím v ruke nejaký nástroj alebo cvičím. Tiež som si všimol, že v spoločnosti chýbajú prirodzené chlapské vzory, a tak som si povedal, že spojím príjemné s užitočným," prezradil pre Špuntík. 

 

STE SLOBODNÁ MAMIČKA a vaše dieťa postráda chlapský vzor? Do určitej miery ho vie nahradiť aj mama ale... Ako pre matku...

Posted by Michal Wolf on Sunday, August 20, 2023

 

Deti sprevádza pri rôznych aktivitách

Ako nám Michal sám prezradil, mamičky za ním najčastejšie chodia s deťmi, ktoré majú poruchy pozornosti alebo sú hyperaktívne. "Takýmto deťom veľmi dobre prospieva fyzický tréning na prekážkovej dráhe. Čiže deti učím ako bezpečne prekonávať svoj strach a techniku cvikov. Ale bol som už napríklad aj s mamičkou a deťmi na kúpalisku či učil chlapca bicyklovať," prezradil profesionálny chlapský vzor. Raz sa mu dokonca stalo, že jedna klientka nebola spokojná, preetože sa s ňou odmietol intímne zblížiť, no takúto službu vo svojej ponuke zahrnutú nemá. 

Zaujímalo nás, či deti nemajú z jeho návštevy zmiešané popcity a či si ho nezamieňajú s ich otcom. Na tomto si ale dáva záležať ešte pred samotným stretnutím, kedy mama dostane za úlohu vysvetliť svojim ratolestiam, že príde ujo tréner, ktorý je jej kamarát a keď budú chcieť, môže im ukázať nejaké cviky. "Takúto metódu slobodnej voľby rád používam, nakoľko sa dieťa necíti do ničoho tlačené. Ono samo potom preukáže záujem o moje schopnosti," hovorí Michal. 

 

"Kým budeš viesť v sebe boj, budú prichádzať nepriatelia." Jaroslav Dušek 🌿

Posted by Michal Wolf on Thursday, August 20, 2020

 

Keďže túto službu ponúka verejne relatívne krátko, zatiaľ stíha aj svoj osobný život. Priznal, že partnerku momentálne nemá, avšak má 3-ročnú dcéku. Je otvorený aj jmožností, že ak by si niekoho našiel, dokázal by sa tejto práce vzdať. O konkrétnych plánoch do budúcnosti ohľadom svojho biznisu nám Michal hovoriť nechcel, avšak priznal, že má víziu, ako s týmto spoločenským problémom týkajúcim sa chlapských vzorov pohnúť na celostnej úrovni.

Čo na takéto služby chlapského vzoru hovoríte? Prenajali by ste si ho?


Autor: © Zoznam/Andrea Šípošová

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia