Outfity učiteľky zo škôlky vás šokujú: Mamičky zúria, oteckovia sú hotoví!

Outfity učiteľky zo škôlky
Ilustračné foto
Zdroj: TikTok/favteacherchloee
29.03.2023 |

Spustila lov na oteckov! TikTok je skvelou platformou na to, aby sa tam mohli prezentovať a realizovať aj pomerne neznámi ľudia. Svojich 5 minút slávy si vďaka videám najnovšie uchmatla aj istá Chloe, ktorá o sebe tvrdí, že je učiteľkou v materskej škôlke.

Ak by ste čakali, že atraktívna blondínka bude na tejto sociálnej sieti rozdávať rady iným kolegyniam, alebo sa bude venovať témam týkajúcim sa jej profesie, zostanete sklamaní. Chloe totiž v priestoroch škôlky nakrúca videá, na ktorých predvádza outfity, ktoré podľa vlastných slov nosieva do práce. 

Kostým rozprávkovej princeznej, včeličky, či lienky nečakajte! Táto pani učiteľka sa totiž do práce oblieka tak, že pri pohľade na ňu nebudete veriť vlastným očiam. 

Chloe totiž preferuje obtiahnuté topy a krátke minisukne, spod ktorých jej vytŕčajú podväzky. Niet pochýb, že mamičky musia byť zhrozené a oteckovia svoje ratolesti s nadšením nosia a vyberajú zo škôlky. 

Sexi blondínka sa netají tým, že práve oni sú dôvodom, prečo sa tak oblieka. „Usilujem sa zaujať nejakého single otecka,” priznala blondínka, ktorá rozhodne nemá o nápadníkov núdzu a jej videa sa stávajú stále viac populárnejšie. 

Či je Chloe ozajstnou pani učiteľkou v materskej škôlke, alebo si túto profesiu vymyslela, nevedno. Isté ale je, že zaujať sa jej rozhodne podarilo!

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/zuz

Recepty

Feminity

Zdravie

Diskusia