Je to vôbec možné? To, kde našli mŕtveho 7-ročného chlapca, rozum neberie

Je to vôbec možné?
Ilustračné foto
Zdroj: gettyimages.com
2022-08-30 08:00:00 |

Troya Khoelera z Texasu v USA našli policajti mŕtveho v práčke, pár hodín po tom, ako jeho nezvestnosť nahlásili na políciu jeho adoptívni rodičia.

I keď niečo podobné určite nie je bežné a nezdá sa to veľmi pravdepodobné, texaská polícia ani mesiac po tragédii nevzniesla za chlapcovu smrť žiadne obvinenie ani nikoho nezatkla.

Nezvestnosť chlapca, ktorého si adoptovali v roku 2019, nahlásili rodičia 28. júla o 5:20 ráno. Po príchode do domu a krátkom rozhovore sa policajti pustili najskôr do prehliadky interiéru a blízkeho okolia. O dve hodiny našli Troya mŕtveho v práčke s vrchným plnením, ktorá sa nachádzala v garáži. Bol oblečený. Ako sa tam dostal nie je jasné. Faktom je, že jeho izba, na ktorej boli otvorené dvere, sa nachádzala len cez chodbu od dverí do garáže, ktoré boli podľa jeho otca odomknuté. Prečo by sa rozhodol vojsť do práčky. je naozaj veľmi otázne.

V čase zmiznutia bol Troyov otec doma, zatiaľ čo jeho mama bola v práci v neďalekej nemocnici. "Nevieme, čo presne sa stalo, ale zistíme to,“ uviedol krátko po tragédii poručík Robert Minchew. "Či ho zabila práčka alebo ho niekto zabil a umiestnil do nej, to skúmame,“ dodal. Polícia nekomentovala, či na Troyovom tele našli viditeľné zranenia. I keď výsledky pitvy už majú k dispozícii a čakajú ešte na výsledky toxikológie, ďalšie stanovisko, ktoré by do smrti chlapca vnieslo jasno, zatiaľ nevydali.

Malí spolužiaci Troya sú smutní, rovnako aj učitelia, ktorí ho opísali ako bystrého a aktívneho žiaka. Miestni si tragédiu tiež nevedia vysvetliť.   

 

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/az

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia