Rozlúčka s letom: Na palubu jednorožca nastúpite zadarmo

Rozlúčka s letom: Na05.08.2020 |

Príďte 30. augusta príjemne, užitočne a bezpečne prežiť poslednú augustovú nedeľu Na palubu jednorožca plnú zážitkov a symbolicky sa rozlúčiť s Letnými dňami Petržalky.

Táto ZÁŽITKOVÁ rodinná celodenná akcia sa koná už 9. rok v areáli  Auparku a tento rok po prvý krát na Tyršovom nábreží. Kedy? V nedeľu 30. augusta 2020 od 10:00 do 17:00 hod.

Na palube jednorožca je výnimočná rodinná akcia nekomerčného tipu. Pre deti a dospelých je pripravených počas dňa množstvo atraktívnych, no zároveň edukačných stanovíšť a aktivít. Exkluzívne uvidíte na jednom mieste policajné, vojenské či hasičské auto, sanitku, SHOW PROGRAM Čestnej stráže Ozbrojených síl SR a na záver je pripravená NAJVÄČŠIA PENOVÁ PÁRTY NA SLOVENSKU. Tento rok sme pripravení na našu palubu, teda Na palubu jednorožca, vziať každého, kto sa rád usmieva. V s t u p   j e   v o ľ n ý !

Deti tak prostredníctvom zážitku učíme Prvej pomoci, prevencii, bezpečnosti, ale aj mentálnym a manuálnym zručnostiam, potrebe športovať, čítať, chrániť planétu, starať sa o svoju kvetinku a mnohému inému. Na DETI bude pri REGISTRÁCII, na každom stanovišti (v čase od 10:00 do 14:00, alebo do vyčerpania zásob – počet hracích kariet je tento rok z bezpečnostných dôvodov limitovaný) čakať originálna HRACIA KARTA, s ktorou budú môcť absolvovať 16 atraktívnych STANOVÍŠŤ rozmiestnených v hracom priestore.

SÚŤAŽIACI uvidia záchranársku TECHNIKU a tiež si užijú ukážky práce zásahových jednotiek akými sú polícia, hasiči, záchranári, kynológovia a mnohí ďalší. Po úspešnom absolvovaní každého stanovišťa získajú deti na zadnú stranu HRACEJ KARTY pečiatku s písmenom. Na deti, ktoré  absolvujú všetky stanovištia, zozbierajú všetky písmená tajničky a správne ju vyplnia čaká darček od Auparku a budú zaradené do žrebovanie o fantastické ceny: VÍKENDOVÝ RODINNÝ POBYT na 2 noci v štvorhviezdičkovom Esplanade Ensana Health Spa Hoteli s polpenziou, wifi a vstupom do Vodného a saunového sveta od spoločnosti PIEŠŤANY ENSANA HEALTH SPA HOTELS a na cestu dostanú auto s plnou nádržou od FINAL-CD, najväčšieho slovenského predajcu automobilov, LET BALÓNOM, VIP EXKURZIU V TV JOJ a množstvo zaujímavých cien od partnerov. Záštitu nad akciou prevzal starosta Petržalky Ján Hrčka.

O pohodlie a zábavu detí sa bude počas celého dňa starať viac ako 200 ľudí, za čo im patrí veľká vďaka. NA STANOVIŠTIACH SA PREDSTAVIA: KRAJSKÉ RIADITEĽSTVO PZ BRATISLAVA, HASIČSKÝ A ZÁCHRANNÝ ZBOR SR, SLOVENSKÝ ČERVENÝ KRÍŽ, ZÁCHRANNÁ ZDRAVOTNÁ SLUŽBA BRATISLAVA, VOJENSKÁ POLÍCIA, KULTÚRNE ZARIADENIA PETRŽALKA, MATERSKÉ CENTRUM BUDATKO, ZÁHRADNÉ CENTRUM KULLA, ECO EYE, DIVADLO LA KOMIKA, TYRŠÁK, CHAMELEON LAND, LIONS, DENDRIT KANIS, AUPARK, FINAL-CD - Najväčší  slovenský predajca automobilov, ZIPPY, LIGA ZA DUŠEVNÉ ZDRAVIE, ZELENÁ PETRŽALKA, MEDZINÁRODNÝ KÁVOVÝ INŠTITÚT, ACADEMY OF COFFEE a RÁDIO VIVA.

PRIPRAVENÉ SÚ TIEŽ SPRIEVODNÉ AKCIE: zábavná zóna, meranie zraku, canisterapia,  množstvo maskotov v životnej aj nadživotnej veľkosti a veľa ďalších prekvapení.

Pre dospelákov je pripravená výborná brazílska kávička od Coffee VERONIA (pražiareň kávy),  ktorú si môžu vychutnať priamo na Tyršovom nábreží v rámci projektu mesta #SADNI_SI a deti sa zatiaľ dozvedia veľa zaujímavého a poučného o kávičke.

Mestská časť Bratislava-Petržalka vám vo svojom stánku ZELENÁ PETRŽALKA názorne predvedie, ako správne recyklovať odpad či znižovať jeho množstvo. V rámci projektu SPOLOČNE EKO sa dozviete o rôznorodých ekologických aktivitách mestskej časti a aj to, že Petržalka už dávno nie je len betónovou džungľou, ale že sa to v nej poriadne zelená.

Na PÓDIU za Auparkom o 16:00 moderátor Oliver Oswald vyžrebuje víťazov, VYSTÚPI ČESTNÁ STRÁŽ OZBROJENÝCH SÍL SR a na úplný záver celého podujatia je pripravená NAJVÄČŠIA PENOVÁ PÁRTY NA SLOVENSKU.

Akcia bola schválená Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Bratislave.

Ďakujeme z  úprimného  srdca  za  dôveru  a  podporu  našim  partnerom a spolupracovníkom.  Je nám veľkou cťou Vás aj v ich mene už po deviaty raz POZVAŤ Na palubu jednorožca. A samozrejme ÚPLNE ZADARMO!

Všetky aktuálne informácie nájdete aj na Facebooku.


Autor: © Zoznam/az
Zdroj: PR článok

Ďalšie články

Diskusia