Osem príkladov detskej logiky, ktoré vás odzbroja

Osem príkladov detskej logiky,01.06.2020 |

Dnešný deň je pre naše deti viac ako špeciálny. Nielen, že sa mnohé vrátili za kamarátmi do škôlok a škôl, no všetky oslavujú Medzinárodný deň detí.

No a keďže deti sú tie najkúzelnejšie stvorenia vo vesmíre, kedy inokedy by bol lepší čas na ich múdra, než práve dnes? Ich logika je neprekonateľná a žiadne argumenty, akokoľvek rozumné, nedokážu zmeniť ich názor! Spôsob, akým rozmýšľajú, nie vždy dáva zmysel. To však nič nemení na tom, že ich nápady majú niečo do seba :)

Ak chcete vymaľovávať a nemáte žltú pastelku, nemusíte mať žiadne obavy - stačí vytlačiť citrónovú šťavu a žltá je na svete! Alebo, skôr si to myslí 5-ročný chlapec, ktorý sa rozhodol takto prešpekulovane vyriešiť problém s farbičkami. 

 

„Synovec mojej priateľky sa hrá na schovávačku - je strom.“

 

„Dcérka povedala, že bageta je príliš hruba a nezmestí sa do hriankovača. Tak som jej poradila, aby ju prerezala na polovicu..."

 

Dievčatko dostalo na piate narodeniny 5-dolárovú banovku. Od radosti jej nenapadlo nič lepšie, ako podeliť sa o ňu s mladším bratom.

 

"Požiadal som synčeka, nech mi prinesie papierovú vreckovku, aby som si mohol vyfúkať nos. Toto je naozaj to, s čím za mnou pribehol...."

 

Tento chlapec nechce nosiť túto novú bundu, lebo sa obáva, že slimáci si ho pomýlia s obrovským listom a budú ho chcieť zjesť.

 

„Môj syn túžil dostať dôležitú úlohu pri varení. Tak som mupovedala, aby mal na očiach podnos..."

 

"Toto je riešenie mojej štvorročnej neterky, ako opraviť jej zlomenú najobľúbenejšiu hračku. Aj keď nevyzerá úplne najlepšie, páči sa mi, ako sa dokázala vynájsť."

Všetko najlepšie deti, detičky, deťúchy, zlatíčka, slniečka, poklady a veľa, preveľa takýchto a podobných skvelých nápadov, ktoré nám vždy urobia deň :)

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/az
Zdroj: brightside.me

Ďalšie články

Diskusia