Planétu treba chrániť. Deťom to ukáže rozprávka AXEL a tajomstvo planéty Kepler

Planétu treba chrániť. Deťom10.09.2018 |

„Bez odvahy nemá život zmysel!“ Mladí hrdinovia vesmírneho dobrodružstva sú toho skvelým príkladom.

Modrá planéta, ktorá je našim domovom, ešte stále prekvitá životom a zo všetkých síl sa bráni ničivým zásahom nás ľudí. Dokážeme si uvedomiť následky nášho konzumného života skôr, než bude príliš neskoro?

Generácia dnešných mladých už začína vnímať dopad tejto doby „na jedno použitie“ na prostredie, v ktorom všetci žijeme, no  je potrebné viesť k ekologickému zmýšľaniu už naše deti.

Do kín so začiatkom nového školského roka prichádza animované vesmírne dobrodružstvo AXEL A TAJOMSTVO PLANÉTY KEPLER. Tento príbeh nám opäť pripomína, že vesmír je nekonečný a kdesi v ďalekej galaxii sa môže ukrývať niečo nepredstaviteľné. Krásne, no pominuteľné.

Kedysi nádherná planéta Kepler je dnes vyprahnutá a na pokraji zániku, pretože Pozemšťania v honbe za zdrojom super energie vydrancovali jedinečný Kvet života.

Odvážni mladí obyvatelia planéty Kepler - AXEL, GAGA a BONO sa rozhodnú nasledovať starú legendu a vydávajú sa hľadať semienko života do oázy skrytej v ničivej sopke, aby zachránili svoj domov.

Táto misia im do cesty stavia množstvo prekážok a sebeckých protivníkov, no vzdať sa neprichádza do úvahy! V hre je totiž osud ich všetkých.

Možno aj vaše deti sa raz stanú bojovníkmi za záchranu jednej jedinečnej planéty. Stačí začať so zdanlivými maličkosťami.

Fotogaléria


Zdroj: Continental Film
Zdroj: az

Diskusia