Maminy, tip pre vás: Užite si nedeľu plnú krásy

Maminy, tip pre vás:12.07.2018 |

Oslava krásy v Banskej Bystrici štartuje už v nedeľu ráno. Líčiť bude aj známa vizážistka. Máte sa naozaj na čo tešiť.

Novinky zo sveta kozmetiky, manikúry a hairstylingu, zdravé pochúťky a mnoho iných prekvapení. To všetko čaká v bystrickej Europe na všetky záujemkyne o rady odborníkov v rámci podujatia Beauty Day už v nedeľu 15.7. od 10:00. Okrem súťaží o kozmetické balíčky sa môžu všetky dámy tešiť aj na zaujímavé vyvrcholenie programu – líčenie s Luciou Sládečkovou, známou ako Make-up by Lucid.

,,Na podujatí sa predstaví viac ako desiatka kozmetických značiek, ktoré predstavia svoje absolútne produktové novinky. Medzi tieto značky patrí napríklad Gosh, Lanvin, Mont Blanc, Havlíkova prírodná apotéka, Manufaktura a množstvo ďalších. Vizážistky týchto značiek sa budú starať o naše zákazníčky celý deň a poradia im napríklad aj to, aké trendy sú in túto sezónu,“ pozýva všetky dámy na akciu Jana Seleštianska, Marketing Coordinator Europa SC. Okrem toho sa môžete tešiť aj na viaceré výživové produkty.

V skrášľovacej zóne nájdu všetky vyznávačky krásy aj niekoľko prekvapení. ,,Popri konzultáciách o trendoch v líčení sa môžu naše návštevníčky pokochať ukážkami vlasového stylistu, a nechať si aj poradiť v tom, aký účes je pre ne vhodný,“ hovorí Jana Seleštianska. Beauty Day prinesie so sebou aj novinku – zákazníčky si v centrálnom priestore budú môcť nechať u profesionálov urobiť modernú manikúru.

Popri rôznych súťažiach o kozmetické ceny si organizátori pripravili ešte jedno prekvapenie. ,,Po prvýkrát privítame u nás v Europe uznávanú make-up artistku Luciu Sládečkovú, ktorá je verejnosti známa ako Make-up by Lucid. Lucia bude priamo na pódiu o 16:00 líčiť jednu modelku, na ktorej predvedie základné kozmetické ťahy, ktoré zvládne každá z nás,“ dodáva Seleštianska.

Program jednodňového skrášľovacieho festivalu končí o 18:00. Moderátorom podujatia bude Marek Polomský.

Prečítajte si tiež:

Maminy, začínajú sa vám tvoriť vrásky? Možno robíte tieto chyby

Šediny a šik výzor? Ide to. Musíte zmeniť toto!

Fotogaléria


Foto: thinkstock.com
Zdroj: az

Ďalšie články

Diskusia