VAROVANIE Bábätko malo OBROVSKÚ popáleninu! Toto by ste NEČAKALI: Spôsobil mu ju MODERNÝ kúsok v domácnosti

VAROVANIE Bábätko malo OBROVSKÚ
Ilustračné foto
Zdroj: thinkstock.com
2024-07-05 19:00:00 |

Mamička zostala zdesená z pľuzgierovitých popálenín svojho bábätka. Za všetkým je moderná kuchynská výbava.

Romain W., 16 mesačný chlapček, začal kričať od bolesti, keď si popálil chodidlo na podlahe v kuchyni. V slnečnom počasí mu nožičku upiekla „trendová“ bridlicová dlažba, ako uvádza portál The Sun.

Batoľatu menila 26. júna plienku jeho stará mama. V jednom momente sa vykrútilo a utieklo do kuchyne, aby sa dostalo do záhrady. Vrtký chlapček sa nemohol dostať von, pretože dvere na terasu boli zatvorené, a tak na pár sekúnd stál na slnkom zaliatej podlahe.

Chlapček potom z plného hrdla začal kričať. To prinútilo jeho babičku, aby utekala do kuchyne a zobrala ho. Pôvodne si myslela, že na niečo šliapol. Skontrolovala mu pravú nohu a objavila na nej obrovský pľuzgier.

Popopáleninu dala pod studenú vodu a odviezla chlapčeka do nemocnice. Zavolala aj jeho mame Melanie K. (39), aby jej oznámila, čo sa stalo. Teraz Melanie vyzúva ľudí, aby boli obozretní. Upozorňuje na netradičné nebezpečenstvo. V nemocnici im bolo povedané, že je zvýšený nárast týchto zranení, pretože čoraz viac ľudí si vyberá „trendové“ keramické a vysoko lesklé dlažby.


Autor: © Zoznam/AJ

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia