ŠOKUJÚCE: Babička zaútočila na školu! Dôvodom bola NESPOKOJNOSŤ s vnukovou stravou

ŠOKUJÚCE: Babička zaútočila na
Ilustračné foto
Zdroj: Reddit, Instagram, wikimedia commons.com
2024-06-18 19:00:00 |

Babička zaútočila na školu po tom, čo jej 16-ročný vnuk dostal na obed malý kúsok kurčaťa. Údajne nebol ani vo veľkosti nugetky.

Babička Liz C. zostala neskutočne „znechutená“ situáciou po tom, čo jej vnuk, ktorý je žiakom Lincolnshire's University Academy Holbeach, dostal podľa nej podpriemerný obed, ako uviedol portál Tyla.com. Ostala šokovaná, keď videla jeho jedlo. "To nie je veľa bielkovín na to, aby 16-ročný chlapec vydržal celé popoludnie fungovať," vysvetlila.

Podľa Liz, keď sa chlapec sťažoval na veľkosť porcie, dostal jednoducho pokyn, aby si dal viac šalátu. Vysvetlila tiež, že jej vnuk priniesol obed domov. „Kura malo veľkosť kusu kurčaťa z pukancov, dokonca nebolo ani vo veľkosti kuracej nugety, bolo ešte menšie. Bolo to pokvapkané trochou omáčky,“ pokračovala babička.

Babička podnikla kroky a sťažovala sa na tento problém na strednej škole, ktorá jej povedala, že s dodávateľmi sa dohodli, že sa budú pozerať na kvalitu jedla a zvýšia porcie.

Hovorca University Academy Holbeach pre BBC povedal: „Zistený problém sa stal pred niekoľkými týždňami a bol okamžite prerokovaný s našou externou cateringovou spoločnosťou. "Žiaľ, pri tej príležitosti jedlo poskytnuté jednému z našich študentov kleslo pod úroveň, ktorú by sme očakávali. Stravovacia spoločnosť súhlasila s tým, že jedlo nezodpovedalo ich bežným štandardom a ubezpečila nás, že sa to už nebude opakovať. Naďalej to monitorujeme a úzko s nimi spolupracujeme na tom, aby množstvo a kvalita poskytovaných potravín spĺňala požadovaný štandard."


Autor: © Zoznam/AJ

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia