Toto vám ZLEPŠÍ deň: Spánok počas tehotenstva? Česká influencerka vás svojím VIDEOM poriadne POBAVÍ!

Toto vám ZLEPŠÍ deň:
Zdroj: Instagram/terkavecerka
2024-07-03 11:00:00 |

Spánok počas obdobia, kedy v žene rastie nový život, nie je vôbec ako na obláčiku. Česká influencerka Tereza Večerková vie o tom svoje!

Tereza Večerková aktuálne čaká svoje tretie dieťa. K dvom malým drobcom Radimekovi a Christianovi pribudne o pár mesiacov súrodenec, ktorého pohlavie mamička zatiaľ ešte nepozná. Čo ale veľmi dobre ovláda sú rôzne strasti spojené s tehotenstvom. Jedným z najväčších problémov tehuliek býva určite aj spánok.

Nespavosť v tehotenstve nie je žiadny neobvyklý jav. Kým prvý trimester väčšinou neprichádza žiadna zmena, s každým ďalším pribúdajúcim mesiacom k žene môžu zavítať bolesti krížov či pálenie záhy. Najväčšie ťažkosti však súvisia s rastúcim bruškom, ktoré tehuľke nedovolí spávať v obľúbenej polohe a hlavne čoraz viac tlačí na žalúdok a mechúr. Ten najmä v poslednom trimestri núti stále odbiehať na toaletu a noc, bohužiaľ, nie je výnimkou. 

Terka spánok počas troch trimestrov tehotenstva zhrnula do vtipného videa. Tak čo, mali ste alebo máte to rovnako ako ona? :)

 


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/terkavecerka

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia